Ayet-el Kürsi Ayeti - Sesli

Ayet-el Kürsi Ayeti - Sesli

GRATIS

(3 estrellas)

(1K)


Descargar para Android Me gusta

100.000 - 500.000 descargas

Añade esta app a tus listas
Aumentar - Captura de pantalla de Ayet-el Kürsi Ayeti - Sesli para Android
Aumentar - Captura de pantalla de Ayet-el Kürsi Ayeti - Sesli para Android
Aumentar - Captura de pantalla de Ayet-el Kürsi Ayeti - Sesli para Android
Ayet-el Kürsi Ayeti;

Türkçe Okunuşu
Türkçe Anlamı
Arapça
Sesli Dinleme
Zikir Sayacı

Uygulama ALLAH C.C. Rızası için yapılmıştır.

Her han gibi reklam vs. bulunmamaktadır.

Daha Fazla Kişin Okumasına ve Dinlemesine Vesile Olmak İsterseniz.Uygulamayı Beğenerek Destek Olabilirsiniz.


ALLAH C.C. Ayet-el Kürsi Ayetini İndiren Okuyan ve Ayet'i Dinleyen Bütün Müslüman Kardeşlerimizin hasıl olan sevaplarının ve Ayet-el Kürsi faziletlerini misli misli cümlemize kısmet etsin.

Not:Uygulamanın Çalışması için Adobe Air Kurulu( Telefonunuzun adobe air destekli ) olması gereklidir.

Ayet-el Kürsi Faziletleri

Ayetel Kürsi okunan eve şeytan giremez. Büyücü sokulamaz. Ayetel Kürsi okumaya devam kişi; hem dünyada hemde ahirette yüce makamlara ulaşır. Günahlardan sakınmaya başlar. Huzura erer. Mevki ve makamı artar.

Ayetel Kürsi durak yerlerinin sayısınca 17 kelimeleri sayısınca 50 harfleri sayısınca 170 resuller ve ashabı kiram sayısınca 313 defa okuyan kişinin her arzusu yerine gelir. Cesareti artar. Halk arasında sevgi saygısı ve itibarı çoğalır. İstediği makama ulaşır. Hiç kimse ona zarar veremez. Peygamber Efendimiz in S.A.V. isimleri sayısınca 201 defa okursa dünya ve ahiretle ilgili istekleri geri çevrilmez.

Ayetel Kürsi; yemek buğday pirinç arpa gibi şeylere 313 defa okunarak her okunuşta o şeye üflenirse bereketi artar o şeyde bereketlilik olur.

Ayetel Kürsiyi hergün okumayı adet haline getiren kişinin ALLAH geçmiş günahlarını bağışlar. Okuyan hem Tevhid hemde Tilaveti yerine getirmiş olur. Bu da üstün bir zikir olur.

Ayetel Kürside 34 ilahi isim vardır. 17 acık olarak 17 de kapalı olarak. Aynı zamanda 17 mim harfi 17 de vav harfi vardır. ALLAH’ın en büyük ismi Ayetel Kürside mevcuttur. Bu yüzden Ayetel Kürsi ile dua edilirse kabul görür.

Ayetel Kürsiyi bir hacet ve arzunun olması için okumak o işin olmasına vesiledir. Bu ayeti okumaya devam eden devamı nispetinde fayda görür.

Bu ayeti okumaya ancak peygamberler sıddıklar ve şehidler devam eder. Kişi okumaya devam ederse ahlakı sehid ve sıddıkların ahlakına ulaşır.

Ayetel Kürsiyi okumaya devam eden kişiye; ALLAH hayırlı ve faydalı kapılar açar. İlim öğretir. Gizli bilgileri ve tedavi etme yollarını öğretir. Hem Zahiri hemde Batıni ilim nasip eder.

Tags: ayetel kürsi suresi;. türkçe okunuşu türkçe, ayetel kursi suresi turkce, ayat kursi suresi, ayetel kürsi türkçe, ayetel kü aptura, ayatul kursi 170 times, ayatul kursi suresi, ayatul kursi turkish text, turkish translation ayet-el kurs, arapça ayetler.


Cambios recientes en esta versión

Zikir Sayacı (Sayaç) Eklenmiştir.


Comentarios y valoraciones de Ayet-el Kürsi Ayeti - Sesli
  • (42 estrellas)

    por Turan Ozbek el 12/05/2013

    Allah razi olsun