DESCARGAR GRATIS

Cemsan Makina

  • TIPO DE BÚSQUEDA
  Cemsan Makina icon

  Cemsan Makina

  por: FabrikaMedya 2 10

  10 Nota
  Usuarios
  DESCARGAR GRATIS

  Capturas de pantalla

  Descripción

  CEMSAN deneyimi ve yetkinliği ile sayısız yılı geride bırakan geleneksel bir firmadır. 25 yıldan daha fazla süredir, Ankara’daki uzmanlarımız tarafından kurulan ve devreye sokulan Türkiye çapında 350’den fazla, dünya çapında 40’dan fazla en modern Entegre Et tesisleri geliştirmekte, tasarlamakta ve üretmektedir.

  Dünyanın her yerinden memnun müşterilerimiz, CEMSAN Makina’nın mesleki (profesyonel) bilgisine, yenilikleri geliştirmedeki kapasitesine, üretim kalitesine ve satış sonrası kusursuz hizmete güvenmektedirler.

  Dünya pazarındaki varlığı ve deneyimleri, CEMSAN’nın dünya çapında küçük ve büyük et işleme tesislerinin özel gereksinimlerini karşılamasından kaynaklanmaktadır.CEMSAN özelleştirilmiş ve çok yönlü mezbaha teknolojisinde uzman çözüm ortağınızdır.

  Büyüklüğü ne olursa olsun CEMSAN, kasaplar ve kesimhaneler için tam bir ürün hattı sağlar. CEMSAN sistemleri endüstriyel güvenliğin yanı sıra hayvanların hijyen ve korunması ve işyeri ergonomisi için kapsamlı kalite standartlarına uygundur.

  CEMSAN, yüksek kalitede üretim, yenilik, uygulama programlarında sağlam bir planlama anlamına gelir. Bireysel tercihler ve müşterilerimizin ihtiyaçları bizim birinci önceliğimizdir. Dünyanın her yerinden müşteriler, bu tam hizmet yaklaşımından memnundur.

  Tags: cemsan makina

  Opiniones de los usuarios

  de 2 opiniones

  "Excelente"

  10