DESCARGAR GRATIS

MYS Fit

  MYS Fit icon

  MYS Fit

  por: MYS Fashion Group 3 10

  10 Nota
  Usuarios
  DESCARGAR GRATIS

  Capturas de pantalla

  Descripción

  Komu z nas nie zdarzyło się zakupić niepasujące buty podczas internetowych zakupów? Z powodu różnej rozmiarówki zdarza się to często - z MYS Fit takie sytuacje już nigdy nie będą miały miejsca!

  MYS Fit to aplikacja, która w prosty sposób skanuje i podaje nam rozmiar naszych stóp oraz może automatycznie wysyłać go na stronę www.mysfashion.com, na której dokonasz zakupu dowolnie wybranych a nawet samodzielnie zaprojektowanych i skonfigurowanych butów, które dzięki MYS Fit będą idealnie pasować - buty zostaną wyprodukowane wprost pod wymiary Twoich stóp!

  Dodatkowe benefity dla korzystających z aplikacji MYS Fit:
  - jeśli pomimo skorzystania z aplikacji MYS Fit otrzymane buty nie będą pasować to zupełnie bezpłatnie wymienimy Ci buty na pasujący rozmiar,
  - korzystając z aplikacji MYS Fit i uzupełniając dodatkowe dane na stronie www.mysfashion.com otrzymasz na stałe przypisany rabat -5% na wszystkie produkty MYS dostępne na wyżej wymienionej stronie.

  MYS Fit rozwiązuje wszelkie problemy z doborem prawidłowego rozmiaru butów przy zakupach przez Internet. Sprawdź i Ty co znaczy chodzić w samodzielnie zaprojektowanych i doskonale dopasowanych do Twoich stóp butach.

  Opiniones de los usuarios

  de 3 opiniones

  "Excelente"

  10