DESCARGAR GRATIS

Uygulama Yedekle

  DESCARGAR GRATIS

  Capturas de pantalla

  Descripción

  Uygulama Yedekle sayesinde cihazınızda kurulu olan uygulamaları detaylıca listeleyebilirsiniz. Dilerseniz seçtiğiniz veya tüm uygulamaların listesini kolaylıkla cihazınıza kaydedebilir, paylaşabilir ve önceden kaldırmış olduğunuz uygulamaları Google Play Store üzerinden tekrar geri yükleyebilirsiniz.

  Uygulama cihazınızdaki APK dosyalarını yedeklemez, sadece varolan uygulamaların bir listesini çıkartır. Cihazınızdaki dosyaları APK olarak yedeklemek ve kurmak sağlıklı bir işlem değildir, APK olarak yedekleyip kurduğunuz uygulamalara güncelleme geldiğinde güncellemeleri kuramama gibi sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz.

  Uygulama, yedeklediğiniz uygulamaları AppsBackup adlı klasöre kaydeder dilerseniz yedeğinizi klasöre yedeklersiniz, dilerseniz Dosya olarak kendinize gönderebilir daha sonra Geri Yükleme ekranında Dosya'yı okuyarak kaydettiğiniz uygulamaları kolaylıkla geri yükleyebilirsiniz.

  Ayrıca cihazınızda fazla yer kapladığını düşündüğünüz uygulamaları seçerek topluca uygulama içinden kaldırma işlemi yapabilir ve cihazınızda daha fazla boş alan oluşturabilirsiniz.

  Uygulamayı beğenmiş ve kullanıyor iseniz, destek olmak için lütfen yıldızlarla oylayarak yorumlarınızı belirtebilir ve uygulama içerisindeki reklamlar ile uygulamanın geliştirilmesine destek olabilirsiniz.

  Opiniones de los usuarios

  de 12 opiniones

  "Muy buena"

  7.4