DESCARGAR GRATIS

Taxi.LT

  Taxi.LT icon

  Taxi.LT

  por: 11 8.4

  8.4 Nota
  Usuarios
  DESCARGAR GRATIS

  Capturas de pantalla

  Descripción

  ** PRISTATOME mobilią aplikaciją - TAXI.LT
  Tai lengvai valdoma mobilioji aplikacija kurios pagalba bet kuriuo paros metu galėsite išsikviesti automobilį į pageidaujamą vietą.

  Aplikacija veikia: Vilnius, Kaunas
  Greitu metu: Panevėžys, Šiauliai, Klaipėda, Palanga, Marijampolė, Alytus, Telšiai, Kėdainiai, Jonava


  Įšsikviesti, surasti kontaktus ar sužinoti pigiausio taksi kainą savo mieste gali adresu - www.taxi.lt


  *** APLIKACIJOS FUNKCIJOS

  1. Greitas taksi iškvietimas į vietą kurioje esate
  (klubas, kavinė, restoranas, miestas ar užmiestis, statybos be adreso - atvažiuosime ten kur esate Jūs ir Jūsų telefonas)

  2. Taksi iškvietimas į vietą kurioje planuojate būti
  (keliaujate link tilto, už valandos būsite oro uoste - pažymėkite vietą telefone ir joje lauks norimas taksi automobilis.


  ____________________

  Ši lietuviška taxi programėlė pagaminta Lietuvoje, veikia miestuose: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys. Ja patogu naudotis turistams kurie skrenda Ryanair, Wizzair, AirBaltic lėktuvais. Keliauja audi, volkswagen, opel, skoda, mercedes, bmw ir kitų markių automobilais.. Taksi nemokamai galima užsakyti iš anksto, pvz. į oro uostą (VNO, KUN), pasitikrinti trumpiausią maršrutą, bei sužinoti taksi kainą. Šia programėle labai paprasta naudotis tiems kurie jau naudojasi mobiliomis lietuviškomis aplikacijomis kaip aruodas, etaksi, autoplius, autogidas, delfi, alfa ir kito tipo aplikacijomis laisvalaikiui kaip facebook, instagram, twitter, pinterest ir kitomis mobiliomis aplikacijomis.. Jei norite aplankyti naktinius klubus posh, pabo latino, mens factory,villa latina, metro, absento fėjos, tarantino, lithuanian wild club, nesė relax, havana social club ir daugelį kitų naktinių klubų ir išsikviesti taksi būnant vietoje, nebėda, galite tai padaryti su TaksiVilnius aplikacija.. Jei jums patinka Gedimino pilis, Dramos teatras, Filharmonija, Seimas ar kita Vilniaus vieta, galime nuvežti ir ten.

  Opiniones de los usuarios

  de 11 opiniones

  "Muy buena"

  8.4