DESCARGAR GRATIS

Amber Route Free

  • TIPO DE BÚSQUEDA
  Amber Route Free icon

  Amber Route Free

  por: Arkadiusz Haszto Mobile Wings Interactive LTD. 231 7.6

  7.6 Nota
  Usuarios
  DESCARGAR GRATIS

  Capturas de pantalla

  Descripción

  Amber Route to wyprawa do krainy słowiańskich wierzeń, potworów i magii. W tej pełnej niespodzianek grze wyruszysz w niebezpieczną podróż prowadząc swoją karawanę przez coraz to nowe tereny. Droga, którą przyjdzie ci pokonać, jest jednak zdradziecka. Na każdym kroku będą cię prześladować pułapki, złowrogie stwory i pradawna magia. Aby wygrać dokładnie planuj swoje ruchy, chroń bursztyny, zdobywaj dodatkową obstawę i staraj się jak najszybciej dotrzeć do celu podróży.

  Turowa gra Amber Route zadowoli nawet najbardziej wybrednych fanów gier planszowych. Gra oferuje aż cztery rodzaje rozgrywki. Możemy więc spróbować naszych sił w trybie Campaign, gdzie czeka na nas aż 5 plansz, zagrać jedną z misji specjalnych w trybie Single, bądź stanąć oko w oko z przeciwnikiem korzystając z opcji Duel (gra na jednym urządzeniu). Gra oferuje też trzy poziomy trudności i ponad sto unikalnych kart.

  Kup pełną wersję Amber Route, by mieć dostęp do wszystkich 20 misji w trybie Campaign, odblokuj wszystkie misje w Single i Duel oraz zdobądź możliwość wyzwania innych graczy online!

  Opiniones de los usuarios

  de 231 opiniones

  "Muy buena"

  7.6